/VIDEO/ Ronaldo ndërpret intervistën e Buffonit, e pabesueshme çfarë gjesti bën..!

VIDEO/ Ronaldo ndërpret intervistën e Buffonit, e pabesueshme çfarë gjesti bën..!

Shpesh herë ndoshta akuzohet me pa të drejtë si arrogant por në realitet Ronaldo është një futbollist i madh.

Një njeri me zemër të madhe që pas betejës di të përqafojë dhe të puthë kundërshtarin duke treguar “Fair Play”.

Sulmuesi i “Los Blancos” e ndërpreu intervistën pas ndeshjes të kapitenit Gianluigi Buffon për t’i dhënë një përshëndetje.

Portugezi shkoi e puthi dhe e përqafoi italianin.