/VIDEO/ Ramos i këndon këngë shqip Ronaldos, dëgjojeni dhe s’do pushoni së qeshuri

VIDEO/ Ramos i këndon këngë shqip Ronaldos, dëgjojeni dhe s’do pushoni së qeshuri

Rastësi apo jo, mbetet fakt i pamohueshëm që nga largimi i Ronaldos, Reali po kalon në një krizë rezultatesh.

Klubi madrilien madje ka thyer disa rekorde negative në këtë periudhë dhe kjo ka bërë që shumë tifozë të kritikojnë presidentin Florentino Perez për shitjen e portugezit te Juventusi.

Gjithë këtë, e ka shfrytëzuar një faqe shqiptare e humorit në futboll, “West Ham United – Shqip”, që një këngë të Sabri Fejzullahut e ka sinkronizuar me Sergio Ramos.

“Ramos, këngë kushtuar Cristiano Ronaldos”, shkruan në përshkrim kjo faqe dhe përshtatja është jashtëzakonisht e bukur.

Ndiqeni videon më poshtë për më shumë.