/VIDEO/ ‘Para një q**je të egër’. Genta e BB i tregon të gjitha nga hoteli

VIDEO/ ‘Para një q**je të egër’. Genta e BB i tregon të gjitha nga hoteli

Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave.

Genta ka ndjarë me ndjekësit e saj një video mjaft tunduese ku shfaqet me robdeshamber të bardhëdhe tregon një pjesë të gjoksit. Videoja shoqërohet me disa foto të tjera intime ku e gjithë vëmendja shkon tek gjoksi dhe dhoma e një hoteli e mbushur me petale trëndafilash.

Ndërkohë që një fans i shkruan: pas një q***e të egër dhe pikërisht këtij komenti Genta i ka kthyer përgjigje, duke i thënë “para” dhe jo pas.

Image