/VIDEO/Ja c’do te thote te ecesh me taka ne akull

VIDEO/Ja c’do te thote te ecesh me taka ne akull

Jemi mësuar të shikojmë femra të cilat janë të apasionuara pas takave, të cilat ndoshta nuk i heqin as në rërë.

Një tjetër çudi vjen përsëri nga femrate çmendura pas takave. Kjo video po qarkullon shumë në rrjet dhe tregon një femër e cila tenton të ecë mbi akull me taka.

Pasojat janë të kuptueshme, thuajse në çdo hap të sajin ajo rrëzohet.

Për më shumë shikoni videon: