/VIDEO/ Ish banorja e Big Brother Franceska Jace, sherr me grushta në lokal

VIDEO/ Ish banorja e Big Brother Franceska Jace, sherr me grushta në lokal

Ish banorja e Big Brother dhe modelja Franceska Jace është një nga personazhet mjaft të komentuar dhe shpesh tërheq vëmendjen e saj për shkak të fotove mjaft seksi që poston në rrjetet

Së fundmi është publikuar një video nga faqja “Vipat e bllokut”, ku shihet ish banorja e Big Brother teksa është përshirë në një sherr në një nga lokalet e kryeqytetit, por motivet nuk dihen. Ndërkohë në video shihet një grup personash të mbledhur dhe njëri prej tyre duket se qëllon me grushte. Deri tani nuk ka asnjë reagim nga Françeska, e cila mesa duket ka preferuar të qëndrojë në heshtje. /ma.me