/“Vdes” Arian Çani! Lajmi merr dhenë, në emisionin e tij ndodhi e papritura

“Vdes” Arian Çani! Lajmi merr dhenë, në emisionin e tij ndodhi e papritura

Nje lajm bombastik qarkulloi pak ore me pare ne rrjetet sociale. Arian Cani u tha se kishte nderruar jete.

Por kjo sigurisht eshte nje e pavertete e madhe. Lajmin qe qarkullonte ne Instagram e lexoi edhe ne puntaten e te premtes vete Cani, i cili kerkoi te dinte kush e kishte faqen qe e kishte nxjerre kete lajmerim.

POSTIMI I PLOTE

RIP Arian Çani!
Mirembrema toksore, nje lajmi i hidhur ka shokuar boten e televizionit dhe jo vetem.

Sot ne moshen 50 vjecare gazetari dhe prezantuesi me karizmatik ne Shqiperi ka nderruar jete pas nje incidenti ne nje strip club te Tiranes i cili ka rezultuar fatal per gazetarin.

Nga te pranishmit ne vendin e ngjarjes behet me dije se i ndjeri para se te largohej nga kjo forme jete ka leshuar nje tingull te cuditshme “Pyyytehh”, kjo pasthirrem ka lene te shtangur te gjithe te pranishmit te cilet nuk kan arritur dot ti japin ndihmen e pare.

Pas 13 vitesh emision mbremja e sotme nuk do jet me si me pare pasi sot ne oren 21:00 nuk do filloj nje show i cili mban te mberthyer te gjithe shqiptaret ane e mban por sonte do transmetohet ceremonia mortore e te ndjerit. Te gjithe toksoret te cilet duan te marrin pjese ne percjelljen e fundit, pritja per burrat do behet ne Klan ndersa per grat ne Klan Plus. Sikurse mund ta keni ndjekur ne emisionet e kaluara, amaneti i te ndjerit ishte qe ne varrimin e tij te performojn dy striptise dhe ne gurin e varrit te tij te shkruhej “Njeri del prej vrimes vogel per me ra ni virme ma t’madhe”.

Ngushellime familjarve dhe te afermve!

Shpirti ju preft n’paqe *nese ekziston, *nese i ndjeri ka pasur.