/Tifozët e Liverpoolit po ‘çmenden’ pas Shaqirit, shikoni se çfarë shkruajnë për të!

Tifozët e Liverpoolit po ‘çmenden’ pas Shaqirit, shikoni se çfarë shkruajnë për të!

Liverpooli ashtu edhe siç pritej ka deklasuar Zvezdas.‘Reds’ kanë fituar ndaj Zvezdas me rezultatin e thellë 4-0, shkruan GazetaBlic.
Salah x2, Mane dhe Firmino shënuan në këtë duel për anglezët. Shaqiri ka asistuar tek goli i dytë dhe ka zhvilluar një ndeshje jashtëzakonisht të mirë.

Performanca e mirë e Shaqirit nuk ka kaluar pa u vërejtur edhe nga fansat e Liverpoolit të cilët e kanë përgëzuar atë në rrjetet sociale.Ja reagimet e tifozëve në Twitter për shqiptarin:

“Performancë e mirë kundër Zvezdas sonte. Fabinho dhe Shaqiri duken mirë”, shkruan një fans i Liverpoolit.

https://twitter.com/jordanmorton99/status/1055208846975819788?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1055208846975819788&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.kosovaime.tv%2Ftifozet-e-liverpoolit-po-cmenden-pas-shaqirit-shikoni-se-cfare-shkruajne-per-te%2F