/Sokol Olldashi sot do mbushte 46 vjeç, tezja e tij publikon videon me fotot e rralla të ish-deputetit të ndjerë

Sokol Olldashi sot do mbushte 46 vjeç, tezja e tij publikon videon me fotot e rralla të ish-deputetit të ndjerë

Ditën e sotme ish deputeti dhe ish ministri i ndjerë i Partisë Denokratike Sokol Olldashi do te mbushte 46 vjeç.

Yllka Mamaqi, tezja e ish-deputetit e ka kujtuar nipin e saj pikerisht sot përmes një videoje tejet prekese.

Tezja e Olldashit ka bërë një përmbledhje të momenteve nga jeta e ish-deputetit, shoqëruar me vargje prekëse.

Sokol Olldashi, dy herë ish-ministër në qeverinë e demokratëve, u nda nga jeta 5 vjet më parë, pasi automjeti i drejtuar nga vetë ai doli nga rruga dhe përfundoi në një rrëpirë në afërsi të Krrabës.

https://www.facebook.com/100008576911305/videos/1961617107467501/?t=0