/“S’ka rëndësi me TH apo me SH”, Edi Rama i nxjerr gjuhën dhe taIIet keq me Palokën

“S’ka rëndësi me TH apo me SH”, Edi Rama i nxjerr gjuhën dhe taIIet keq me Palokën

Gjatë fjalës së tij në Kuvend kryeministri Edi Rama ka taIIur deputetin e PD, Edi Paloka lidhur me të folurën e tij.

Duke i nxjerrë gjuhën dhe duke e përqeshur Palokën, Rama tha se deputetët e PD hanë përsheshin e Sali Berishës.

‘Ju të tjerët hani përsheshin e Saliut, tani keni lugën e Saliut.

Nuk ka rëndësi së është SH se është TH’, tha Rama.