/Shokuese! Fëmija varet në kangjella në katin e katërt, shikoni çfarë ndodh

Shokuese! Fëmija varet në kangjella në katin e katërt, shikoni çfarë ndodh

Nuk thonë kot se ndonjëherë të kesh fqinj të mirë është vërtetë fat.

Janë ata që mund të na ndihmojnë në momente të vështira.

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale po bën xhiron e botës.

Në të shfaqen momentet e frikshme kur një fëmijë rrezikon të rrëzohet nga kati i katërt i pallatit.

Vogëlushi 5-vjeçar është bllokuar në kangjellat e ballkonit.

Dy fqinjë të familjes, që u gjendën aty pranë, u ngjitën në fasadën e pallatit duke rrezikuar edhe jetën.

Ata shpëtojnë vogëlushin dhe tragjedia u shmang.

Ngjarja është filmuar në qytetin Fujian të Kinës ndërkohë nuk bëhet me dije identiteti i fëmijës dhe fqinjve heronj./a.m./noa.al/