/Sapo doli! Horoskopi i fundjavës 2-4 nëntor, flet astrologu italian që i gjen të gjitha me detaje

Sapo doli! Horoskopi i fundjavës 2-4 nëntor, flet astrologu italian që i gjen të gjitha me detaje

Horoskopi i 2 nëntorit nga Paolo Fox. Shenjat janë rregulluar në renditjen, nga më të fortët tek më së paku ndihmuar nga yjet.

Akrepi/ Një fundjavë shumë e bukur ju pret, të jetoni me personin që doni, ose të paktën plot emocione të bukura. Ata që janë vetëm për një kohë të gjatë duhet të pyesin veten në këtë pikë nëse kanë frikë të hedhin veten në takime e njohje. Horoskopi i 2 nëntorit nga Paolo Fox rekomandon që të heqësh qafe nëse ndjehesh i mbërthyer, do të ishte një turp për të mos përfituar nga ky qiell i madh.

Shigjetari/ Është e vërtetë që ju jeni shumë impulsiv, por tani mund të filloni të ndiheni të hutuar dhe të ndaleni për një çast. Sot mund të jetë një ditë e lodhshme për disa diskutime në shtëpi. Në fakt, nëse keni projekte në mendje që të tjerët nuk e pranojnë, ju me siguri do të futeni në luftë. Jeni shpesh shpikësit e keqkuptuar dhe guximi juaj nuk është vlerësuar.

Binjakët/ Rënie të lehtë për ju këtë fundjavë pas një jave të mirë. Disa prej jush do të pyesin veten nëse po bëjnë zgjedhjet e duhura dhe mund të ndihen të lodhur dhe të shqetësuar. Horoskopi i 2 nëntorit nga Paolo Fox rekomandon shtyrjen e zgjedhjeve të rëndësishme të dielën. Gjithashtu shtyni udhëtime, të cilat janë shumë të vështira. Fuqia juaj rritet në punë.

Gaforrja/ Ditë interesante ju presin sot dhe nesër. Nëse ka njerëz që ju interesojnë, ju mund të merrni pjesë në to. E diela do të japë më me pak fat se ditët e tjera. Nëse keni diskutime apo probleme në familje, është më mirë të përballeni me ta sa më shpejt që të jetë e mundur. Tensione hyrëse me Dashin dhe Peshoren.

Demi/ Fundjavë e rimëkëmbjes së madhe për ju. Ju keni Hënën e favorshme, Uranin dhe Saturnin, dhe madje edhe Jupiteri së shpejti do të jetë miku juaj. Ju gjithashtu do të keni mundësinë për të përfunduar një marrëveshje të rëndësishme ose për të liruar veten nga një barrë. Në sferën sentimentale duhet të keni pak më shumë guxim: Në 48 orët e ardhshme mund të arrini sukses të madh në marrëdhënie.

Bricjapi/ Ju jeni një moment energjie të madhe fizike. Keni në këtë periudhë dëshirën e madhe për të shpenguar veten. Java nuk ishte idilike, por gjithçka që ju mendoni dhe bëni në këtë fazë tani e tutje do të ketë rëndësinë e saj. Midis sot dhe nesër, sipas horoskopit të 2 nëntorit, do të duhet të sqaroni diçka në familje, do të jetë momenti i duhur. Në punë dikush jep gjykime të gabuara dhe kështu ju zemëroheni me atë shpesh.

Virgjëresha/ Ju jeni gjithmonë shumë të kuptueshëm dhe ka nga ata që përfitojnë nga kjo. Tani, falë Hënës në shenjë, ju keni një vizion më të qartë të jetës suaj. Në fundjavë ju mund të shëroheni në një nivel sentimental. Jupiteri dhe Saturni do t’ju japin ngarkesën e duhur. Sot dhe nesër, sipas horoskopit të 2 nëntorit, ditë të mira për dashuri.

Peshqit/ Sot ju mund të vuani disa parehati të vogla në shëndet, të tilla si dhimbje prapa apo probleme të përbashkëta, fundjava mund të mos jetë më e mirë në aspektin e palestër. Por nëse shikojmë opinionin për vitin 2019, ju do të jeni një nga shenjat më të forta të zodiakut. Situatat që nuk ju çojnë në asgjë, do të mbyllen. Nëse vazhdoni të luftoni me një ndarje ligjore ose me çështje gjyqësore, duhet patjetër ta zgjidhni atë së shpejti, përndryshe gjërat mund të komplikohen.

Dashi/ Në fundjavë ju mund të pastroni gjërat në pritje. Përgatituni për t’u ballafaquar me njerëz të rëndësishëm ose angazhime, edhe nëse jeni tërhequr kohët e fundit. Në dashuri, nëse ka pasur një krizë, tani mund të rikthehet. Në këtë ditë ju mund të merrni një lajm të mirë ose një konfirmim për diçka që keni pasur në pritje.

Luani/ Yjet janë gjithnjë e më shumë miqësor me ju dhe jeni gjithmonë më aktivë dhe më të fortë në veprimet tuaja. Kjo rritje, megjithatë, do të korrespondojë me një rritje të intolerancës. Ju tani keni mundësinë të përfshiheni, prandaj prisni mbyllje të mëdha të situatave ose hapje të mëdha.

Peshorja/ Ata që punojnë me familjen ose të dashurit mund të jenë ndjerë të lënë mënjanë, dhe për këtë arsye ata kanë ndryshuar grupin ose punën. Tani ju pyesni nëse keni bërë mirë apo jo. Të dielën ju do të keni Hënën në shenjë dhe mund të dëshironi të jeni pak vetëm për të reflektuar.

Ujori/ Fundjavë interesante. Javën e ardhshme Jupiteri nuk do të jetë më i kundërt dhe ju do të keni një moment të ri në marrëdhëniet tuaja, me mundësinë e përjetimit të emocioneve të bukura. Marsi dhe Venusi janë miq. Nëse ka diskutime të rëndësishme në dashuri, çiftet nuk duhet të veprojnë me impuls, mos lëshoni çdo fjalë që mendoni, ju mund të zhgenjeheni.