/Roberti tha se ai dhe Nora nuk duan ta shohin me sy; Ja çfarë bëri Tuna pas deklaratës së tij

Roberti tha se ai dhe Nora nuk duan ta shohin me sy; Ja çfarë bëri Tuna pas deklaratës së tij

Ku ka ze nuk eshte pa gje’-thote populli dhe ashtu ndodhi edhe be rastin e dy kunatave VIP te showbizit shqiptar Tura dhe Nora Istrefi.Prej kohesh flitej se mardheniet mes tyre nuk ishin te mira e madje ato as nuk donin ta shihnin me me sy njera – tjetren dhe mesa duket kjo ishte e vertete pasi ishte vete Robert Berisha, i cili konfirmoi se për familjen e tij dhe Norës marrëdhënia me Tunën është përfundimisht e mbyllur.

As nuk dua të takohem më me të. Tuna ka probleme me të gjithë, vetëm ajo është në rregull”, u shpreh Berisha për të, gjatë bisedës në studio me moderatoren Rudina Magjistari.

Por Roberti e tha fjalen e tij dhe syte u drejtuan nga Tuna, se si do te reagonte dhe cfare pergjigje do ti kthente kuneterve te saj.jo ka postuar në instastory një foto, duke shijuar jetën e natës mbrëmë, duke ngritur një dolli, ndërsa shkruan në të: “Më vjen, dola pak për të jetuar. Kthehem së shpejti”.