/Rikthimi i Arbana Osmanit ne emision, Alketa Vejsiu e uron por i ben kritiken e madhe Top Channelit

Rikthimi i Arbana Osmanit ne emision, Alketa Vejsiu e uron por i ben kritiken e madhe Top Channelit

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Sonte në orën 21:00 rikthehet në ekranin e Top Channel me “Dua të të bëj të lumtur”.

Ky program ka rezultuar mjaft i suksesshëm, ku ka shifra të larta audience. Alketa ka zgjedhur ta urojë Arbanën për rikthimin e saj, duke i thënë se uron që ajo të marrë më shumë kohë në Top Channel, pasi e meriton.
Alketa ka thënë se njërëzit e duan shumë Arbanën. Në këtë mënyrë moderatorja kritikon televizonin, për hapësirën e vogël që kolegia e saj ka aty.

Postimi i Alketës

Suksese me rikthimin dhe shpresoj që do marrësh më shumë kohë në Top këtë vit, se të takon. Njerëzit të duan shumë.”