/REPLIKAT: “Narkobanditë me uniforme pergjakën protestën”, qytetarët masakrojnë Berishën: Fute në dhe katër vetë dhe s’je ndëshkuar o të vraftë Zoti

REPLIKAT: “Narkobanditë me uniforme pergjakën protestën”, qytetarët masakrojnë Berishën: Fute në dhe katër vetë dhe s’je ndëshkuar o të vraftë Zoti

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas denoncimit të bërë nga “selia blu” se kryededaktori i Rilindjes Demokratike ka çarë kokën gjatë përleshjes me policinë.

“Narkobanditet me uniforme pergjakin protesten e opozites, godasin kryeredaktorin e gazetes Rilindja Demokratike, Bledi Kasmi! sb” shkruan Berisha në Facebook.

Statusi i Berishës ka sjellë mjaft reagime ku i kanë kujtuar tragjedinë e 21 janarit.(TemA)