/Rama, shkon në shtëpinë e Ilirit dhe jep lajmin e madh (Video)

Rama, shkon në shtëpinë e Ilirit dhe jep lajmin e madh (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë mëngjes me nj ë surprizë të madhe.

Ai ka postuar në Facebook një video ku na tregon se është rikthyer sërish në shtëpinë e Ilir Koçit, të cilit i kishte premtuar se do t’i ndërtonte një banesë të re.

Sot Rama pas një muaji, ka shkuar sërish, për të treguar së shtëpia po ndërtohet, por dhe ilir është futur në një punë.

“MIRËMËNGJES dhe me familjen e Ilirit, ku po kthehet shpresa tek e nesërmja dhe shtëpija e tij e re ka filluar të ngrihet, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama në Facebook.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/1187872934738618/?t=0