/Rama i përgjigjet Rakipit dhe Kadrinjve të tjerë: Ylli Kadriu u kthye nga rruga dhe …

Rama i përgjigjet Rakipit dhe Kadrinjve të tjerë: Ylli Kadriu u kthye nga rruga dhe …

Kryeministri Edi Rama ka vazhduar përplasjet me dy gazetarët Ylli Rakipi dhe Andi Bushati.

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, shefi i qeverisë u është përgjigjur akuzave të dy analistëve të emisionit “Të paekspozuarit”.

“Kadrinjtë më qenkan turrur me radhë, ham e hum,tamam siç janë, lehaqenie pa din, pa iman,pa nishan.

Ylli Kadriu e bën pêr të shpëtuar vatanin,shan e shpif bashkë me vëlla Andin që të rrëzojë Shejtanin!

U kthye nga rruga,e la dhe ruletën,leh fort parimori se s’harron dot kuletën”, shkruan Rama.