/Publikohen prapaskenat interesante të realizimit të himnit të Botërorit nga Era, Will Smith dhe Nicky Jam

Publikohen prapaskenat interesante të realizimit të himnit të Botërorit nga Era, Will Smith dhe Nicky Jam

Tashmë hiti i ri në prag të kampionatit botëror, “Live it Up” me protagoniste Era Istrefin, Will Smith dhe Nicky Jam po pëlqehet shumë nga publiku.

Në vendin e gjashtë si trend botëror, projekti tashmë arriti milionë klikime në orët e para të lansimit.

Është aktori dhe këngëtari amerikan, Will Smith ai që ka publikuar prapaskenat nga realizimi i këngës me Nicky Jam.

Në studio shihen dyshja se si po realizojnë punën krahas edhe zërit të Erës që duket se e kishte përfunduar projektin kohë më herët.

Tashmë besohet se kanë përfunduar edhe xhirimet e videoklipit të Botërorit që po ashtu pritet të lansohet shumë shpejt.

Ky është sukses i hatashëm për Era Istrefin, zëri i të cilës do të dëgjohet anë e kënd botës gjatë periudhës së Botërorit, Rusia 2019. /Telegrafi/