/Pas performancës në Champions, Dua Lipa kaloi natën me futbollistin më të pashëm të Real Madridit

Pas performancës në Champions, Dua Lipa kaloi natën me futbollistin më të pashëm të Real Madridit

Këngëtarja kosovare, por me famë botërore, Dua Lipa, të shtunën ndezi Kievin e Ukrainës me performancën e saj në hapjen e finales së Champions League.

Artistja dukej e mahnitshme në të bardha dhe tundi stadionin brenda të cilit luajtën Real Madridi dhe Liverpool, ku triumfoi Reali.

Sipas CNN Turk, Dua pas përfundimit të lojës, e kaloi natën me lojtarin e Real Madridit, Marco Asensio.

Dyshja u takuan pas mbarimit të festës dhe thuhet se qëndruan bashkë në hotel./Prive.al