Pas një jave thashethemesh për të dhe regjisorin, Arbana Osmani nuk duron më, vendosi të flasë

0
161

U bë një javë tashmë që Arbana Osmani dhe historia e saj e dashurisë është tema kryesore e mediave rozë.

Kjo histori bën fjalë për të dhe regjisorin e emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajn. Pavarësisht se të gjithë flasin për ta, ajo ka zgjedhur të qëndrojë në heshtje duke mos dhënë asnjë koment.

Është shoqja dhe kolegia e saj, Xhemi Shehu e cila postoi një foto të Arbanës e cila shikon në celularin e saj dhe buzëqesh, mbi foto është mbishkrimi “Bëj atë që do” duka na lënë të kuptojmë që bëhet fjalë për momentin që ajo po kalon./L.M-tej.al