/Pas divorcit nga futbollisti shqiptar,Erjona në krahët e banorit të “BB”

Pas divorcit nga futbollisti shqiptar,Erjona në krahët e banorit të “BB”

Divorci i ciftit te njohur beri buje për të gjithë, pasi u shoqërua edhe me deklarata të forta nga modelja Erjona Sulejmani, e cila ishte prej disa vitesh e martuar me futbollistin e famshëm shqiptar, Blerim Xhemailim.

Erjona Sulejmani, girlfriend of Switzerland’s Blerim Dzemaili in the stands before the game.

Sic duket Erjona e ka lene pas divorcin, ndërsa na shfaqet krejt ndryshe, teksa po shijon disa momente pushimi në Mykonos. Por mesa duket Erjona nuk ndodhet vetëm, pasi është në shoqërinë e ish-banorit të “Big Brother”, Klodit.

Gjatë një interviste muajin e kaluar Erjona u shpreh se ka qenë shumë e pakënaqur gjatë martesës me Xhemailin dhe e ndjente veten si në kafaz.

Mes të tjerash modelja tha se të gjitha ato çka dinte për botën e futbollit dhe jetën private të futbollistëve do t’i rrëfente në një libër.