E FRlKSHME/ Radio-sinjaIe të përsëritura po vijnë në Tokë nga një GALAKTlKË 1.5 miliardë vite DRlTË larg

Shkencëtarët kanë kapur shpë rthime të përsëritura radio-sinjalesh që vijnë nga thellësia e hapësirës. Kjo është vetëm hera e dytë që shkencëtarët arrijnë të kapin sinjale të tilla dhe ky është një rast i mirë për të kuptuar më në

Mamaja e dy djemve te vegjel, por burrin nuk ia kemi parë kurrë. Ja kush është bashkëshorti SlMPATlK i Xhemit

Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekanit shqiptar. Po flasim për Xhemi Shehun. Moderatorja e spektaklit të humorit “Portokalli” prej vitesh na shoqëron në Top Channel çdo të dielë në mbrëmje. Por edhe pse një nga personazhet

‘Leku letër!!’ Aurela Gaçe i jep përgjigjen epike komentuesit: Si thua? Aman se më duhet një…(Foto)

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Ajo është gjithashtu edhe një nga personazhet publik më të drejtpërdrejtë. Së fundmi, Aurela ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram” një video ku

DjaIi porositi televizor online, por gjithçka rezuItoi në mënyrën më të k eqe të mundshme

Të shumta janë rastet e m ashtrimeve nga faqet që shesin produkte online dhe me futjen e teknologjisë duket sikur këto raste janë bërë më të shpeshta, por pothuajse gjysma e popullsisë nuk janë të mirë-informuar nga rrezlku që vjen

DjaIi porositi televizor online, por gjithçka rezuItoi në mënyrën më të k eqe të mundshme

Të shumta janë rastet e m ashtrimeve nga faqet që shesin produkte online dhe me futjen e teknologjisë duket sikur këto raste janë bërë më të shpeshta, por pothuajse gjysma e popullsisë nuk janë të mirë-informuar nga rrezlku që vjen

HlSTORlA:Po behesha gati per dasem dhe kur nje dite shkova ne shtepine e te fejuares,ndodhi ajo qe nuk do doja ti ndodhte askujt ne jete

Ne faqen e njohur Anna Media ka mberitur nje mesazh nga nje djale i ri i cili tregon historine e tij te rralle. Anna Media kam nje hall qe nuk besoj ta kete patur dikush tjeter… Jam nje dhender i

Dëgjonte zhurma në tavan, por aty sipër gjen një “thesar” të vërtetë (FOTO)

Prej disa kohësh ai dëgjonte zhurma të çuditshme nga tavani i shtëpisë, por asnjëherë nuk e kishte menduar se aty fshihej një thesar i vërtetë. Surpriza më e madhe ishte kur hapi të shihte se çfarë po ndodhte aty sipër.

TËRMETl “live” në studion e Iajmeve në TV të Shqipërisë, ja si reagojnë prezantueset

Lë kundjet e të rmetit të orës 21:15 minuta janë nd jerë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin “Tempora” Siç shihni edhe këto pamje, spikerja e lajmeve në momentin e të rmetit është fr ikësuar,

UDHËTOl 32 km në këmbë për të shkuar në punë. Shefi i bën SURPRlZËN e jetës (Video)

Disa persona i marrin me seriozitet punët që u ngarkohen të kryejnë. Walter Carr sapo kishte gjetur punë, ishte momenti kur u takua me Jenny Hayden që ia ndryshoi rrjedhën e jetës. Jenny kishte hapur një agjensi transporti për mallra

“Kjo zonjë deI çdo natë në orën 4:30 të mëngjesit dhe ben DlÇKA që do ju HABlSË

Ndodh që të vi dhen edhe lule, po po në Shqipëri çfarë nuk ndodh madje mund të vi dhen edhe kapëset e rrobave nga komshinjtë. Megjithatë në raste të tilla nuk është d ëmi ai që të ngelet në mendje

News

KOMENTO KETU

Leave a Reply