/‘Ne po vijmë’! Jozefina Topalli rikthehet në politikë? Fotoja që ngjall dyshime

‘Ne po vijmë’! Jozefina Topalli rikthehet në politikë? Fotoja që ngjall dyshime

Ne po vijmë! Falminderit për përkrahjen! Ky ka qenë statusi i Agron Bajraktarit, antëtar i PDK dhe aktualisht kryetar nëndegë. Tek foto shihen shume te rinje te organizuar dhe kjo foto vjen e shoqeruar me logon ‘DEKADA E RE’ dhe ajo që bie në sy është fotoja e zonjes Topalli ose sic quhet nga shkodranet zonja e hekurt.

Jozefina Topalli është e para grua në politikë, që ka mbajtur edhe postin e Kryetares së Kuvendit. Edhe pse jo më një deputete, ajo vazhdon të jetë herë pas here aktive në jetën publike. Para disa ditesh zonja Topalli e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, ku tha se këto kohë ka parë në distancë politikën shqiptare dhe tregon se ndihet e zhgënjyer.

Rudina i ka drejtuar pyetjen se a ka ndermend te kthehet ne politike, kurse pergjigjia e saj ka qene:

“Thonë që nuk duhet të thuash kurrë jo, sepse nuk i dihet se çfarë do të ndodhë”

Por mesa duket Topalli e ka ndarë mendjen, do ti rikthehet politikes, per me teper shikoni fotot: