/‘Mos e tepro tani’, fotot e Marinës nga Las Vegas çmendin rrjetin

‘Mos e tepro tani’, fotot e Marinës nga Las Vegas çmendin rrjetin

Marinën dhe Getin i ka gjetur viti i ri në Las Vegas. Çifti udhëtojnë shumë gjatë vitit dhe vitin e kaluar udhëtuan në disa shtete që nga Kuba, Miami e deri tek Bahamas.

Me fotot nga Las Vegas, Marina ka tërhequr të gjithë vëmendjen mbrëmjen e sotme.

Moderatorja shfaqet shumë seksi e veshur me një fustan të zi, me dekolte të hapur dhe çizme të gjata.

Në njërën nga fotot bie në sy komenti i Luanës e cila i thotë të motrës mos ta teprojë ndërsa Marina e urdhëron të shkojë urgjent me pushime.