/Momenti kur Almeda Abazi me bashkeshortin turk aksidentohen (Foto)

Momenti kur Almeda Abazi me bashkeshortin turk aksidentohen (Foto)

Ditët e fundit ish-Miss Shqipëria është përfolur shumë në median turke për ndërhyrjet e saj plastike duke shkaktuar irritim tek bashkëshorti i saj.

Ajo dhe Tolgahan Say??man janë përfshirë në një aksident automobilistik menjëherë pasi dolën nga restoranti në të cilin po darkonin së bashku. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Kurucesme.

Makina e tyre ka goditur një taksi e si pasojë pati shumë dëmtime por fatmirësisht ata janë mirë dhe jashtë rrezikut për jetën. Lajmin fillimisht e bëri të ditur televizioni CNN turk.