/Momentet tronditëse, peshkatari surprizohet nga krokodili gjigant, shikoni çfarë ndodh

Momentet tronditëse, peshkatari surprizohet nga krokodili gjigant, shikoni çfarë ndodh

Peshkatari pati sukses duke kapur një peshk të madh, por fati nuk i eci deri në fund.

Ose më mirë të themi, përballë kishte një kafshë të egër me të cilën nuk mund të bënte asgjë.

Krokodili arrin të rrëmbejë peshkun nga grepi.

Peshkatari përpiqet ta tërheqë por nuk mund të bëjë dot asgjë pasi krokodili është mjaft i shpejtë dhe i fuqishëm.

Videoja ëhstë filmuar në Australi, në Cahills Srossing./a.m./noa.al/