/Miliarderi iranian i publikoi mesazhet prlvate, Fjolla Morina e shan live në emision

Miliarderi iranian i publikoi mesazhet prlvate, Fjolla Morina e shan live në emision

Miliarderi iranian Sasha Sobhani është kthyer në një personazh shumë të komentuar në media e rrjete sociale jo vetëm për lidhjen me Morena Tarakun, por edhe me përpIasjen që pati së fundmi me Fjolla Morinën.

Miliarderi e quajti “plastikë” Fjollën dhe e kër-cënoi se do i publikonte mesazhet prlvate ku në njërën prej tyre këngëtarja i çonte puthje.

Fjolla reagoi me një status ku shkruante për Sashën: “gej, legen”, mirëpo e ftuar në “Mirage” ajo ka folur më gjatë për këtë histori duke shpjeguar si qëndron e vërteta.

“Nuk ka asgjë të vërtet nga ato që ka folur ai. Çdo njeri që shkruan komplimente, unë i çoj një zemër ose një puthje për ta falenderuar. Ai më shkruajti ‘Mundesh të ma bësh Instagramin të verifikuar’, i ktheva përgjigje për respekt, siç jam unë që i respektoj njerëzit. Ai doli duke ofenduar sepse e hoqa nga Instagrami. Më vjen keq për të se është i së-murë mendor. Doja që kjo temë të mbyllej dhe të mos flitet më se tipa si ai janë zero për mua. Nonën ja q..sha ku është”, tha Fjolla.