/Me plis në kokë dhe më këngë shqipe futet në ring, nokauton maqedonin për pak sekonda (Video)

Me plis në kokë dhe më këngë shqipe futet në ring, nokauton maqedonin për pak sekonda (Video)

Kikboksieri i njohur shqiptar, Sazan Kimbo ka shënuar fitoren e radhës.

Ai mposhti maqedonin, Aleksandar Dimovski qysh në raundin e parë, transmeton IndeksOnline.

Shqiptari u fut në ring me muzikë shqiptare dhe me plis në kokë.

Për më shumë shikojeni meçin…