/Me nje zyshe si kjo,kush do ta kishte mendjen ne mesim!(Video)

Me nje zyshe si kjo,kush do ta kishte mendjen ne mesim!(Video)

Po thyen rrjetin një video e postuar në You Tube.

Në të shfaqet mësuesja seksi e cila fshin dërrasën,pa e kuptuar se po filmohet nga nxënësit.

Video është realizuar në një shkollë në Brazil dhe kanë mjaftuar vetëm 20 sekonda që të bëhet virale.

Edhe pse ka pak ditë që është shpërndarë në rrjetet sociale,ajo ka marrë mijëra shikime.