/Më e mirë e ëma se e bija/ Ana Lika prezanton mamin super yll

Më e mirë e ëma se e bija/ Ana Lika prezanton mamin super yll

Ana Lika është padyshim jo vetëm një nga vajzat më të komentuara të ekranit për shkak të faktit që flet gjithnjë pa dorashka, por edhe ndër më simpatiket. Mirëpo këtë bukuri Ana siç duket e ka trashëguar nga e ëma.

Aktorja ka postuar së fundmi në Instagram një foto të vjetër me të ëmën. E ëma e saj shfaqet bjonde, bukuroshe, me trupin me linja teksa mban në krahë Anën.

“Mami im dhe une. Ps: une s’behej fjal te kisha vetulla dhe me falni per lakuriqesine time”, shkruan Ana krah fotos ku e ëma e saj ka marrë komplimenta të shumta.