/Mbulohet me shami deputetja që çmendi parlamentin me të pasmet bombastike

Mbulohet me shami deputetja që çmendi parlamentin me të pasmet bombastike

Deputetja e “Grupit 6+”, Duda Balje tanimë njihet nga të gjithë pasi lajmet për të nuk kanë të ndaluar, si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private.

Jo vetëm simpatike, por edhe me forma bombastike dhe e veshur plot stil deputetja nuk ka si të mos bie në sy.

Duda tërheq shpesh vëmendjen me fotot që publikon në rrjete sociale duke u kthyer menjëherë në ndër më të komentuarat në media.

Mirëpo sot kanë pushtuar rrjetin fotot e publikuara nga portalet kosovare ku deputetja shfaqet e mbuluar me shami.

Siç duket Duda e ka vendosur shaminë me fillimin e muajit të Ramazanit.