/Mbajeni frymën, deputetja e Paralementit ” i kalli” të gjithë vetëm me këtë buzëqeshje

Mbajeni frymën, deputetja e Paralementit ” i kalli” të gjithë vetëm me këtë buzëqeshje

Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës është një nga deputetet më të komentuara, kjo për faktin se ajo shquhet edhe njihet për format e saj trupore.

Duda së fundmi në rrjetin e saj social Facebook ka postuar një selfie, në të cilën tregon fytyrën e saj të ëmbël.

Ajo, e ftuar ditë më parë në emisionin “Top Show Magazine” ka folur më shumë rreth paraqitjes së saj, duke thënë se nuk e kupton se pse të tjerët e paragjykojnë.

Tutje, deputetja tregoi se ka respektuar gjithmonë kodin e veshjes, dhe se asnjëherë nuk është shfaqur me veshje eksplicite, kanë qenë vetëm mediat ato që kanë shkruar një gjë të tillë.