/Luana i befason të gjithë: Më kanë ngac muar yje botërorë, ja kush janë ata

Luana i befason të gjithë: Më kanë ngac muar yje botërorë, ja kush janë ata

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca njihet nga shumëkush dhe po ashtu fansat e ndjekësit e saj janë të shumtë.

Por jeta e saj personale ka qenë e fshehtë pasi ajo ka preferuar të mos e përcjellë tek publiku. Mbrëmjen e djeshme ajo ishte pjesë e rubrikës ‘Ndaje ose haje’ në emisionin e moderuar nga vetë ajo, ‘Shiko kush luan’.

Pyetja për të ishte që ajo të tregonte detaje nga jeta e saj personale. Përgjigjja e saj ishte se është nga cmuar në ‘Instagram’ nga Tyga, Calvin Harris e të tjerë yje botërorë.

‘Do të them një gjë nga jeta personale që nuk e kam thënë asnjëherë. Kam përshtypjen se është një gjë që mund të thithë shumë interes. Nëse unë them që në Instagram më kanë shkruajtur: Tyga, Dj Snake, Calvin Harris dhe The Game, a quhet nga jeta personale?’ tha Luana./Shqipëriaime