/Lini pas të kaluarën, ju presin martesa! Astrologe Meri paralajmëron këto shenja

Lini pas të kaluarën, ju presin martesa! Astrologe Meri paralajmëron këto shenja

Lidhjet e henes sot kalojne ne diagonalen Gaforre Bricjap ku do qendrojne per nje dy vjecar Ky eshte nje moment i rendesishem ne qellimet tona si ne apostoli Shpirterore.
Urani do jete perseri ne Dash nga sot i kundert duke bere katerkendesh me lidhjet e henes ne Gaforre dhe Bricjap

Marredheniet njerezore ndryshojne duar

Nga katerkendeshi i qendrueshem dje ne shenjat kardinale sot
Nuk do kete nevoj me te kenaqet egoizmi por duhet te kalojme ne veprim dhe ti japim rendesi ngrohtesise dashurise

Si njerezim ne nje periudhe te madhe kemi funksionuar me antagonizem te ashper duke kerkuar emer dhe fame dhe kemi lene menjane ndjenjat duke u kthyer ne qenie te

PLAKURA PARA KOHE

Vihet ne prove tashme ekuilibri sinestimatik per te arritur ekuilibrin shpirteror ne ngritjen sociale
Lidhjet e henes do na tregojne gabimet e se kaluares qe cuan ne shterpesine shpirterore

Kerkime te mbara Karmike ju UROJ

Dashi

Kerkohet perkushtim ne familje dhe tek njerzit e afert Karriera do jete ne nje moment ku e tashmja nuk largohet dot nga e kaluara Hapen ceshtje familjare

Demi

Nje takim i rendesishem ju kthen tek persona qe keni shkuar mire dhe qe se bashku mund te thurrni plane e ndermerni udhetime

Binjaket

Rikthehet edhe nje here ceshtja e sigurise emocionale dhe ekonomike te cilat vetem ne baze te nje pergatitje shpirterore mund ti rifitoni

Luani

Tashme ktheni edhe nje here syte tek ceshtjet emocionale dhe sentimentale pasi ndjeheni se keni humbur nje pjese te rendesishme te vetes tuaj

Virgjeresha

Nuk mund te kete ngritje dhe stabilitet pa dhene dashuri afrimitet dhe familjaritet me njerzit me te cilet punoni apo keni interesa

Peshorja

Ka ardhur momenti te kuptoni se jeni larguar nga njerzit qe ju kane dashur dhe mbushur me ngrohtesi e perkrahje Do kuptoni qe keni ngelur vetem

Akrepi

Keni lene nje pjese te vetes tuaj te palotesuar sidomos nga njerzit qe jetojne large dhe qe tashme po tentojne tju afrohen perseri tek ju Mirepritini

Shigjetari

Nje shperblim ekonomik do te thote se do krijoni nje siguri personale me shume dhe kjo duhet tju ndihmoj ta perconi tek njerzit e tjere qe kane nevoj per ju

Bricjapi

Sot fillon nje periudhe ku gjithcka qe keni eshte e kaluara dhe duhet te ndryshoni drejt te ardhmes duke bere bashkepunime dhe hapje e njohje te reja Martesa karmike ju presin

Ujori

Do ndryshoni projekte pune dhe do ktheheni tek persona qe ju kane dhene dashuri afrimitet por edhe te verteten te cilen e keni pare me egoizem

Peshqit

Ju therret Dashuria me e madhe e jetes tuaj dhe keto dy vite duhet ti perkushtoheni njeriut qe doni apo femijeve tuaj dhe artit