/Lidhja e Ballës me Edmond Begon: Arjan Çani nxjerr blof Lulzim Bashën

Lidhja e Ballës me Edmond Begon: Arjan Çani nxjerr blof Lulzim Bashën

Partia Demokratike vazhdon me akuzat se deputeti socialist Taulant Balla po mbështet traflkantin Edmond Bego.

Përsëri kryetari i PD-së ka përsëritur lëvizjet me avion të Ballës dhe Begos duke u shprehur se kanë udhëtuar 57 herë bashkë.

Moderatori Çani ka ndërhyrë duke thënë se këtu nuk ka asnjë gjë të keqe.

Ai u shpreh se e njeh Begon dhe nuk i rezulton një person trafikant.

Pjesë nga biseda

Basha: Tao(Taulant Balla) ka lëvizur 57 herë me Edmond Begon. Ti a lëviz me bashkëshorten 57 herë?

Çani: Po, lëviz. Dhe më shumë besoj

Basha: Ai është krlmineI. Ti lëviz me bashkëshorten, po ai a e ka bashkëshiorte atë

Çani: Po nuk mund tua mohoni njerëzve në demokraci të lëvizin me njëri-tjetrin
Unë e njoh Mondin, është çun i mirë, pi kafe te lokali i tij në qendër të Tiranës