/Ky është resorti i parë nënujor, s’jua merr mendja sa kushton nata për të fjetur me peshqit (VIDEO)

Ky është resorti i parë nënujor, s’jua merr mendja sa kushton nata për të fjetur me peshqit (VIDEO)

Turistët në Ishullin Conrad Maldives Rangali tani kanë mundësinë të flenë me peshqit – por nuk ka asgjë të keqe për të.

Kjo për shkak se një resort luksoz është hapur dhe besohet të jetë i parëi hotel nënujor në botë – dhe imazhet tregojnë se do të jetë një nga dhomat më të preferuara të hoteleve në botë. Për super-të pasurit, është $ 50,000 një natë, shkruan DailyMail.

Ai ka nje kat mbi uje dhe nje pesë metra nën valët. Ka një dhomë gjumi, hapësirë ​​ndjenje dhe banjo dhe, natyrisht, tavanet e xhamit në mënyrë që mysafirët mund të shikojnë në jetën e gjallë të detit, kudo që ata janë në kompleks./lajmifundit.al