/Kujtuat se erdhi dimri?Parashikimi i muajit nëntor edhe më i befasishëm se ai i tetorit, bëhuni gati për nje muaj me surpriza

Kujtuat se erdhi dimri?Parashikimi i muajit nëntor edhe më i befasishëm se ai i tetorit, bëhuni gati për nje muaj me surpriza

Moti vjen serish me befasi dhe duket se surprizat nuk kane mbaruar ende.

Sipas parashikimeve te para per muajin nentor, ka te dhena te mira per te gjithe ata qe nuk e durojne dot te ftohtin.

Meteoalb ben me dije se “Muaji NENTOR vijon me temperatura me te larta se vlerat normale KLIMATIKE”.

Keshtu, sipas parashikimit, muaji qe presin te hyje per pak dite, do te jete nje nentor i ngrohte dhe i lagesht.