/Kjo po bën xhiron e botës, shikoni reagimin e Ramosit pasi lëndoi Salah

Kjo po bën xhiron e botës, shikoni reagimin e Ramosit pasi lëndoi Salah

Sergio Ramos ka bërë një ndërhyrje mjeshtërore kundër Salahut, duke bërë që ai të del jashtë loje në minutën e 30’të të takimit.

Salah njëherë fillojë ndeshjen por më vonë ai u shtri në fushë për shkak të dhimbjeve të mëdha, derisa filloi të qajë.

Ramos vazhdimisht sot e ka ruajtur Salahun dhe në ndërhyrjen në fjalë shihet se ai nuk e ruan lojtarin përkundrazi që kishte mundësi që mos ta bënte këtë.
Salah më pas u largua nga fusha dhe vendin e tij e ka zënë Llallana.

Pjesa e parë e takimit u mbyll me rezultatin e barabartë.