/Kjo është super mama 43-vjeçare që bëri fëmijën e 21-të dhe nuk ka ndërmend të ndalet (FOTO)

Kjo është super mama 43-vjeçare që bëri fëmijën e 21-të dhe nuk ka ndërmend të ndalet (FOTO)

Familja më e madhe e Britanisë është bërë edhe më e madhe pasi nëna Sue Radford ka lindur fëmijën e saj të 21-të.

Prurja më e re, e quajtur Bonnie Raye, lindi të martën në ora 6.43 në Maternitetin Mbretëror të Lancaster ku mamitë kishin dorëzuar më parë 14 fëmijë të familjes.
Kliko per me shume info

Zonja Radford, 43 vjeç, disa dhimbje 12-minutëshe para lindjes së foshnjës Bonnie, shkruan DailyMail.

Ajo u mor në shtëpi në Morecambe, Lancashire të mërkurën për kënaqësinë e familjes së saj. Ajo është bërë nënë 21 vjet më parë, kur ishte 14 vjec dhe nuk ka ndërmend të ndalet. /lajmifundit.al