/Kejvinës i “shpëthen” gjoksi në kamera, Ermali qesh me lot

Kejvinës i “shpëthen” gjoksi në kamera, Ermali qesh me lot

Kejvina Kthjella shpesh herë është bërë burim lajmi nga mediat rozë. Ndonjëherë për veshjet provokative, dhe ndonjëherë është vetë Ermali me postimet e tij. Postimi i fundit i Ermalit është vërtet shumë komik, pasi në një moment teksa Kejvina po xhironte, i ka ndodhur një incident.

Këmisha e saj ka shpërthyer në pjesën e gjoksit, dhe kjo ka shkaktuar shumë të qeshura. Videon e ka postuar Kejvina në Instagramin e saj.