/“Kë do shpëtoje nëse do ishin duke u mbytur të dy në të njëjtën kohë, Bashën apo Ramën?”,habit me pergjigjen e tij Meta

“Kë do shpëtoje nëse do ishin duke u mbytur të dy në të njëjtën kohë, Bashën apo Ramën?”,habit me pergjigjen e tij Meta

Siç është bërë zakon tanimë, Arian Çani i drejton çdo të ftuari në studio “Pyetjen që vr.et” dhe këto pyetje ia ka drejtuar edhe presidentit Ilir Meta.

Çani: “Edi Rama dhe Lulzim Basha le të imagjinojmë se kanë nevojë që të ndihmonen nga ju pasi po mbyten në ujrat e ftohta të Liqenit Artificial të Tiranës.

Kujt do i shpëtonit jetën, Lulzim Bashës apo Edi Ramës? Meta: “Do t’i coja shqiponjën me dy koka që t’i shpëtoja të dy”.