/“Kam te dashur 7 vite me te vogeI se vetja”, habit me deklaraten gazetarja e njohur shqiptare

“Kam te dashur 7 vite me te vogeI se vetja”, habit me deklaraten gazetarja e njohur shqiptare

Gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari ka qenë pasditen e sotme e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’ të Bieta Sulos, ku ka bërë dhe një deklaratë mjaft pikante.

Zhaklin është shprehur se prej 2 vitesh është në një marrëdhënie me një mashkuII 7 vite më të ri se ajo.

‘Është 7 vite më i ri se unë. Mendoj që unë e kam kompleksin brenda vetes për të qenë më në formë, ai nuk e ka’, u shpreh gazetarja, ndërsa e pyetur nga moderatorja se si e kupton që ai është më i ri përveç moshës, Zhaklin nuk nguroi të përgjigjej.

‘Tek të dalat natën. Nuk kam më fuqi t’a ndjek. Por është e vërtetë që kur je më i pjekur, ti duhet t’a menaxhosh sepse ti e kupton që ti je në një fazë tjetër dhe e kupton tjetrin në çfarë faze është’, ka rrëfyer gazetarja Zhaklin Lekatari në Top Channel.