/Kallashi çmend Noizyn me “twerk’ të gjithë shpërthejnë (Video)

Kallashi çmend Noizyn me “twerk’ të gjithë shpërthejnë (Video)

Epo kjo është ajo që Kallashi di të bëjë më mirë, tani bën “twerk” para Noizyt…Mbrëmjen e kaluar reperi Noizy dhe Kallashi ishin të ftuar të performonin në një club së bashku.

Lajmi u bë i ditur nga të dy përmes rrjeteve sociale.Dhe interesi ishte i madh për të ndjekur shfaqjen që do të bënin të dy. Në skenë është ngjitur Noizy si fillim dhe teksa ai performonte pjesë e performancës ishte edhe kërcimtarja, Kallashi.

Ai shihet duke “twerk” para Noizyt dhe shumë fansave. E veshur në një mënyrë shumë provokuese Kallashi ka “çmendur” të gjithë. Dhe performancën mund ta shihni në videon më poshtë.

Mbrëmjen e kaluar reperi Noizy dhe Kallashi ishin të ftuar të performonin në një club së bashku. Lajmi u bë i ditur nga të dy përmes rrjeteve sociale.