/‘Ishte shumë e vështirë’, Vesa tregon si e përjetoi Liani ndarjen nga babai

‘Ishte shumë e vështirë’, Vesa tregon si e përjetoi Liani ndarjen nga babai

Prej disa muajsh këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma dhe djali i saj dhe Big Bastës, Liani po jetojnë në Shqipëri. Ndërkohë Big Basta po qëndron ende në Zelandën e re.

E ftuar mbrëmë në emisionin “N’drrimi i natës”, Vesa ka treguar se Liani e ka përjetuar shumë keq largimin nga i ati.

“Shumë vështirë. Është mërzitur shumë dhe ka qarë”, ka thënë Vesa.

Këngëtarja dhe djali po qëndrojnë në Shqipëri për çështje dokumentash, por do të rikthehen sërish në Zelandën e re pas disa muajsh.