/I dërgon ftesë durrsakja, djali s’u beson syve nga ato që vajza i rrëfen

I dërgon ftesë durrsakja, djali s’u beson syve nga ato që vajza i rrëfen

Me përdorimin në masë të rrjeteve sociale, shpesh na ndodh që online të përballemi me njerëz nga më të ndryshmit.
Normalisht që mënyra më e lehtë për t’i hequr qafe është injorimi apo thjesht block-u, por ka edhe nga ata të cilët e vazhdojnë këtë lojë virtuale për interesa personalë apo qëllime dashakeqe nga më të ndryshmit.

Një rast i ngjashëm i ka ndodhur një djali të martuar nga qyteti i Durrësit.

Ai ka nisur të bisedojë me një vajzë e cila i kërkoi shoqëri e më pas i tha se gruaja e tij dhe burri i saj shkonin bashkë.

Djalit i iku mendja nga kjo deklaratë dhe kërkoi ta takonte vajzën që donte t’i shkatërronte familjen.

Ajo i kishte shkruar me qëllim që ajo të shkonte më të që të hakmerrej ndaj burrit të saj.

Djali ka shkruar:

Pershendetje Jeta Osh Qef eshte nje profil FB me emrin E… H… qe me dergoi ftes dhe un e pranova se kujtova se mos ishte ndonj i aferm, vazhdonte te me shkruante ne menyre vulgare pyta shoket e mi ne FB dhe me than se kishte folur dhe me ata ne te njejten menyre eshte nje intriguse kam dhe SMS. Ne fillim me tha qe dua te lidhem me ty un i thash jo ajo vazhdoi te me komentonte ne foto, pastaj me tha po mire gruaja jot ta drredh me burrin tim! Eshte intriguse mund te shkatrroje familje beni kujdes!