I dalin ‘të palarat’, publikohet fotoja ku Oriola Marashi shfaqet në krah të Stresit

0
212

Edhe pse u përfol për një sh err mes tyre, Noizy dhe Oriola treguan hapur se ishin prapë miq.

Oriola është bërë edhe pjesë e grupit të Noizyt, “OTR”, por mesa duket dikur shoqërohej edhe me Stresin, reperin viral të Noizyt.

Një faqe në Instagram ka publikuar foton e modeles e cila shfaqet krah Stresit në një club nate.

Foto është bere disa vite më parë, pasi Oriola dhe reperi duken më të rinj në moshë, siç mund t’a shihni në galeri. /albeu.