/Horoskopi javor nga Meri/ Kjo shenjë horoskopi do te behet me para

Horoskopi javor nga Meri/ Kjo shenjë horoskopi do te behet me para

Astrologe Meri njofton se hëna e re do i japë fund trishtimit. Kjo hënë do përcaktojë një cikël të ri dhe është momenti ku përcaktohet se në cilën pjesë të jetës do bëhet një fillim i ri. “Hena e re sjell fillim te ri nga baza zero. Marsi qe udheheq henen eshte ne Katerkendesh me Jupiterin dhe afer henes se zeze. Per nje moment mund te kthejme syte e shpirtit nga e kaluara per te kuptuar kurthet e se kaluares.

Kjo hene e re do na jap mundesine te rilindim mbas pervojave te veshtira kryesisht familjare. Por shanset tona nuk kane humbur dhe do gjejme perseri mbeshtetje, dashuri, ngrohtesi tek persona qe do familjarizohen dhe do futen ne jeten tone”, njofton Meri. Më poshtë parashikimi i javës për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Do perballeni me shpenzime dhe probleme qe vijne nga partneri jauj ne cift apo manaxhimi jo i mire i ceshtjeve familjare investoni tek nje person qe i keni lene mangesi

Demi
Do keni problem me nje marredhenie te re bashkepunimi apo personale sa te familjarizoheni apo provoni se keni gjetur njerez te mire

Binjaket
Qellimisht do ju keqtrajtojne ne nje projekt apo pune qe te vleresoni dicka qe ka me shume rendesi se vet puna Besim dhe dashuri

Gaforrja
Do kujtoheni se tashme keni pervojen e nje ndjenje te bukur dhe njeriu qe ju donte.. Nese e keni humbur mund te keni shansin e nje fillimi te ri

Luani
Dikush ne marredheniet familjare ka qene zoterues dhe i ashper me ju. Largimi nga ky ndikim eshte ceshtje kohe por duhet te ndodh

Virgjeresha
Ne jete ka korrektesi por ka edhe besnikeri dhe respekt. Nese zgjidhni tek njerzit te miren qe ju kane afruar pa kritikuar e perbuzur do keni fat

Peshorja
Keni me shume se kurr nevoj pper ekuilibra sentimental dhe ekonomik. Nese keni humbur nje shume te madhe parash apo besimi ka ardhur momenti ti rigjeni

Akrepi
Ju jeni mjeshter te mbijeteses dhe rigjenerimit. Asgje qe do filloni nuk ju merret per keq dhe as per tradheti pasi ju u keni dal borxhit te tjereve

Shigjetari
Ne lartesite e shpetimit mund te dalin vetem ata qe do fitojne mbi nje fiksim real qe u eshte bere si mur i pakapercyeshem ekonomik e personal

Bricjapi
Nje plan deshton por mundesia per te provuar perseri nuk ngelet bosh Nje person i afert ju ka prishur pune ne shoqeri dhe dashuri

Ujori
Ju do keni nje problem me pershtatjen me nje femer e cila ju ka dominuar ne fshehtesi dhe ju ka futur ne kurth. Nese arini te ikni ju mund te quheni te fituar

Peshqit
Vetem me Akrepet do keni nuhatjen e duhur per te perballur me nje krize personale. Cdo rrugedalje do gjendet si rrjedhoj e ketij bashkepunimi.