/HOROSKOPI 24 MAJ 2018

HOROSKOPI 24 MAJ 2018

Dashi

Ditë mjaft premtuese pushimi kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do të kaloni momente mjaft interesante pranë partnerit dhe do të ndiheni më mirë. Beqarët do të vazhdojnë të mbeten vetëm edhe gjatë kësaj dite.

Demi

Ata që janë në një lidhje, do të mendojnë për aventura sot dhe ka rrezik të kenë probleme me atë që kanë në krah. Asgjë nuk ka për të ecur mirë. Beqarët do të kenë dashuri me shikim të parë gjatë gjithë kësaj dite.

Binjaket

Bashkëpunimi në çift do të jetë shumë i fortë gjatë kësaj dite, prandaj edhe marrëdhënia në çift do të mbetet e ngrohtë. Do të kërkoni gjatë gjithë kohës princin e kaltër, por do të jeni pa fat.

Gaforrja

Dashuria do e ngrohë tej mase jetën tuaj në çift gjatë gjithë kësaj dite. Do i sqaroni të gjitha mosmarrëveshjet dhe do të jeni më tolerantë. Beqarët do të jenë të pavëmendshëm dhe nuk do të përfitojnë nga ftesat që do ju bëhen.

Luani

Ditë shumë e vështirë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Mos u nxitoni për asgjë, sepse situata do ju dalë jashtë kontrollit. Do të jeni shumë të vëmendshëm dhe do të përfitoni nga të gjitha mundësitë që do ju jepen.

Virgjëresha

Nuk do të ndiheni aspak të kënaqur nga partneri juaj gjatë kësaj dite dhe ka rrezik që të keni edhe debate të forta me të. Në fakt mirë është të mos kërkoni më shumë nga sa jepni. Do të jeni të qartë për atë që duhet të bëni.

Peshorja

Asgjë nuk ka për të ecur ashtu siç e keni menduar në lidhjen tuaj, sepse persona të shumtë do të ndërhyjnë dhe do e nxitin partnerin të dyshojë për gjithçka.

Akrepi

Ditë e pafavorshme kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do të jeni mjaft skeptikë dhe nuk do të jeni të bindur se partneri ju dashuron aq sa duhet. Do të ndiheni mirë pranë miqve dhe as që do të mendoni të kërkoni dikë për të pasur në krah.

Shigjetari

Më në fund për ju do të marrin fund mosmarrëveshjet në jetën tuaj në çift dhe do të mund ta shihni të ardhmen me optimizëm. Do të ndiheni të qetë dhe do të buzëqeshni gjithë kohës. Do të realizoni takime të shumta.

Bricjapi

Do të jeni shumë bujarë me partnerin tuaj sot dhe do ia plotësoni të gjitha dëshirat. Do të ketë momente të lumtura sot. Beqarët do të jenë shumë të pavëmendshëm dhe do të neglizhojnë disa mundësi të mira që do u jepen për takime.

Ujori

Pritet një ditë intensive dhe e mbushur me emocione. Çdo moment do të jetë i veçantë dhe do të ndiheni si mbi re në krahët e partnerit tuaj. Do u përkushtoheni pa masë miqve dhe familjes.

Peshqit

Sot do të bien të gjitha tabutë që keni pasur në jetën tuaj sentimentale dhe shumë gjëra do të ndryshojnë rrënjësisht. Do të jeni gati të bëni çfarëdo lloj çmendurie me dikë vetëm që të përjetoni emocione.