/Habit Kryemadhi: Rama fle vetëm 1 orë e 45 minuta, po të flejë dhe vetëm 15 minuta më pak ai…

Habit Kryemadhi: Rama fle vetëm 1 orë e 45 minuta, po të flejë dhe vetëm 15 minuta më pak ai…

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi thotë se kryeministri Edi Rama e kalon kohën më të madhe të ditës duke lundruar në rrjetet sociale.

Kryemadhi tha se Rama “qëndron gjithë kohës online”, duke qëndruar gjithë kohës në Instagram apo Facebook.

“Edhe tani po të futesh ta shohësh në ËhatsApp është online. Flet me të gjithë”.

E ftuar në emisionin “5 Pyetje nga Babaramo”, në Report Tv, Kryemadhi tha se Rama fle vetëm 1 orë e 45 minuta në ditë.

“1 orë e 45 minuta, sipasë një mikut tim, po të flejë edhe 15 minuta më pak, ai nuk është i vetëdijshëm për vendimet e tij”, u shpreh Kryemadhi.