/Grida Duma kapet sërish mat me Salianjin pas “skandalit”?

Grida Duma kapet sërish mat me Salianjin pas “skandalit”?

Pas të ashtuquajturit “skandal erotik”, Grida Duma duket se është kapur sërish mat ditën e sotme me Ervin Salianjin.

Deputetja demokrate është parë në bregun e detit e shoqëruar nga dy persona, njërin prej të cilit pretendohet të jetë Salianji.

Sipas “CNA.al” personi tjetër që e shoqëronte ishte motra e saj. Grida dhe dy personat që e shoqëronin janë fotografuar nga resortet turistike në Qerret të Durrësit, mesditën e sotme.

Theksojmë se pak kohë më parë u publikua një video e deputetit me shtetasen G.D, ku shiheshin mesazhet erotike mes tyre.

Miqësia e Dumës me Ervin Salianjin është shumë e fortë. Të dy vijnë nga UET, të dy janë të besuarit e Lulzim Bashës.