/Gazetarja sportive çmend meshkujt, qull dhe me këmbët hapur…!

Gazetarja sportive çmend meshkujt, qull dhe me këmbët hapur…!

Moderatorja sportive nuk mund të provokonte më keq se kaq meshkujt ngado që e ndjekin në rrjetet sociale.

Ilda Bejleri duket se e ka marrë shumë seriozisht stërvitjen, aq më tepër që jemi në prag të verës.

Ajo ka ndarë në Insta Storyn e saj një video ku shfaqej qull në djersë teksa vinte theksin rek gjoksi i saj. Videoja e moderatores gjarpëronte në gjithë gjatësinë dhe kurrsesi Ilda nuk mund të linte pa vënë në dukje dhe pjesët e saj më intime teksa mbante hapur këmbët.

Shikoni foton ḳIiḳüar më poshtë.